Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Vstup pro soutěžící       AZ CUP 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017   
AZ CUP - První závod sezóny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Józsa Ladislav1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
2 Moravcová Bára1994Zbraslavice   C1 CF ASW-19B OK-7980
3 Urban Martin1971Frýdlant nad Ostravicí   M SJ LS 3a 15m OK-2864
4 Marszalek Marta1906Gliwice  
5 Tomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 SN Std. Cirrus OK-2703
6 Plocek Lukáš1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
7 Borůvka Zdeněk1986Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
8 Jung Rudolf1954Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
9 Hruška Jindřich1986Soběslav   C1 UFO 303 Mosquito OK-0303
10 Chovan Martin1973Zbraslavice   C1 19 ASW-19B OK-3892
11 Jung Tomáš »1950Zbraslavice   C1 O2 ASW-19B OK-5712
12 Hodan Jiří1959Zbraslavice   C2 RB G-103 Twin Astir dvojí zatah.pod. (voda) OK-5707
13 Houžvička Oldrich1975Frýdlant nad Ostravicí   M FP LS 4 OK-4175
14 Matějovský Jan1972Hranice   M BT LS 3 15m OK-7277
15 Kratochvíl Michal1984Slaný   C1 OMG Std. Cirrus OK-0696
16 Švrček Pavel1972Frýdlant nad Ostravicí   M AK DG-200 15m OK-1979
17 Malík Tomáš1972Praha Letňany   C1 L5 VSO-10 OK-5606
18 Becan Viktor1979GAC Benešov   C1 VB LS 1d D-0683
19 Holoubek Aleš1966Jičín   C1 T ASW-15B D-2712
20 Černá Eva1964Pribram   C1 CX Std. Cirrus OK-7077
21 Pek Dalibor1968   A1 Std. Cirrus OK-5363
22 Ratz Jan1987Plasy   C1 KG Janus, Janus b dvojí OK-7300
23 Vojtová Kateřina1983Slaný   C1 SN Std. Cirrus OK-0970
24 Popovský David1976Rakovník   C1 76 ASW-24A bez TN8 OK-2607
25 Vlček Richard1993Kunovice   M XC Std. Cirrus OK-7707
26 Tobolka Radek1977Jičín   C2 SC Std. Cirrus OK-3267
27 Harašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
28 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 MB ASW-15B OK-6869
29 Kmošek Jakub1978Zbraslavice   C1 ST Std. Cirrus OK-0428
30 Koukal Lukáš 1991Plzeň-Letkov   C1 T1 ASW-15B (voda) OK-9281
31 Nejezchleb Martin1979Plzeň-Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
32 Teichmannová Klára1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
33 Jensen Richard1965Zbraslavice   C1 P2 Std. Cirrus OK-0503
34 Kříž František1961Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK-9996

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
2 Zima Radek1978Hodkovice   C1 7F Ventus b 16,6m WL (voda) OK-4610
3 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
4 Kuthanová Lenka1960LK Břeclav   C2 LX JS-1C EVO,CTJ EVO 18m (voda) ZS-GKX
5 Jedlička Jaromír1972Praha Letňany   C1 JT Ventus 2 cm 18m 525kg (voda) OK-1972
6 Spilka Vladimír1940Hranice   M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-8602
7 Borůvka Zdeněk1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-4505
8 Jiránek Petr1963Toužim   C1 SR DG-500M 22m (voda) OK-3187
9 Hřivna Martin1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
10 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   C1 UP Ventus c 17,6m OK-7877
11 Tichý Petr1973Zbraslavice   C1 AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929
12 Deršák Jan1969Kralupy n/Vlt   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
13 Netušilová Alena1970Zbraslavice   JX JS-1C 18m EVO D-KPJX
14 Pajer Jiří1977Zbraslavice   C1 K5 ASW-27B+W (vysoké) (voda) OK-2727
15 Černý Pavol1960SGC Martin   EK Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OM-4444
16 Marcinik Bohus1947Pribram   C1 XL Ventus b 16,6m WL (voda) OK-3001
17 Rendla Tomáš1973Zbraslavice   C1 EY Arcus E,M,S,T (voda) OK-1881
18 Kučírek Radek1973Havlíčkův Brod   C2 YA Ventus 2b 15m (voda) OK-6301
19 Stárek Petr1974Zbraslavice   C1 66 HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-0999
20 Pekař Martin1973Šumperk   M ES HpH 304e Shark 18m 573kg (voda) OK-4304
21 Koutný Petr1971Křižanov   M SK LS 8b,t,18 18m (voda) OK-1818

Startovní listina - Duo Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Aeroklub Zbraslavice   OK-IFJ
2 Aeroklub Zbraslavice   OK-EYX
3 Aeroklub Kolín   OK-MFQ
4 Aeroklub Vlašim   OK-MFO
5 Aeroklub Soběslav   OK-MQH
6 Aeroklub Chotěboř   OK-LMH
7 privát   OK-MQL
8 LSC AeČR   OK-JAA



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Zbraslavice
AZ CUP - První závod sezóny